Закладки (0)

Сукні для принцес ( принцес закреслено) дівчат які знають чого хочуть

  • Сукні для принцес ( принцес закреслено) дівчат які знають чого хочуть

Сукні для принцес ( принцес закреслено) дівчат які знають чого хочуть 


Ми отримуємо особливе задоволення і при пошиті суконь на хрестини, і на перший рік життя, на всі дні народження, випускні, весілля. Але випускні у дитячому садочку це особливе задоволення. 


Коли дитина вже має бажання, мрії, сором'язливо розповідає про них, а потім отримує  свою мрію у реальності. Момент першої емоції - він нереально потужний!!! Це і радість, і сльози, і стрибки високо в гору, і кружляння в новій сукні. 


Але в такі моменти дівчина розуміє. Мріяти гарно. Мріяти треба. Мрія - це перший крок до втілення в життя. Наполегливість, праця, все це буде. Але найперше, це спочатку мрія. А потім, коли дівчина точно знає, чого вона хоче. І коли точно знає, то, що вона хоче, над чим працює - обов'язково реалізується. 


Балуйте своїх дівчат. Дозвольте їм мріяти. А самі насолоджуйтесь хвилями щастя, любові та вдячності. 


Ми починаємо шити сукні до випускних з дитячих садків. Встигніть записатися.


☀️ А Ви дозволяєте своїй дитині, або собі мріяти? Можете поділитися мрією?


На фото сукня для неймовірної Любові. 9 кольорів сітки. Підклад по всій сукні бавовна. Верх сукні полірована бавовна. Нічого не колеться. Все м'яке та приємне. 


Спочатку Люба хотіла таке в коричневому кольорі, але трохи помалювавши за наших проханням, Люба захотіла сукню кольору моря. 


З неймовірною любов'ю 

Та бажанням реалізованим Ваші мрії #amelicomua 


#ameli_сукня #ameli_дитяче
Comments

Write Comment

Give Rating